O nas

Private Corporate Consulting Sp. z o.o. od 10 lat dostarcza klientom z sektora publicznego najwyższej jakości wiedzę ekspercką. Z doświadczeń naszych ekspertów każdego roku korzysta kilkanaście tysięcy klientów. W naszym portfolio znajdują się:

1. Porady i konsultacje bezpośrednie w czasie rzeczywistym. Klienci nie muszą już czekać na termin szkolenia. Otrzymują nieograniczony dostęp do konsultacji z wybranym przez siebie ekspertem. Ponadto w ramach tej usługi klienci mają do dyspozycji: wzory dokumentów przydatne w codziennej pracy; zebrane w jednym miejscu wyroki sądów, którymi klienci mogą się wesprzeć w trakcie rozpatrywania swoich postępowań; forum wymiany doświadczeń moderowane przez naszego eksperta; ciekawe porady wideo, wideo instrukcje; wybrane i opisane najciekawsze przypadki.

2. Szkolenia i wideoszkolenia. Programy naszych szkoleń bezpośrednio odzwierciedlają zapotrzebowania naszych klientów. Przygotowane są w oparciu o dogłębne badanie rynku.

3. Nagrane wideoszkolenia. Wideoszkolenia nagrywamy w oparciu o przygotowane programy szkoleń. Rozwiązanie to idealnie odpowiada na zapotrzebowanie klientów, którzy potrzebują dostępu do wiedzy w czasie kiedy nie ma szkolenia. Dodatkowym atutem tej formy przekazywania wiedzy jest dostęp o dowolnej porze dnia. Klient sam decyduje kiedy ogląda nagranie.