O nas

Czy można zaufać marce pccporada?

  • Ma 10 letnie doświadczenie na rynku szkoleń dla JST
  • Rocznie z usług korzysta około 10 000 klientów
  • Konsultacje i porady prowadzi osoba, która mierzy się z takimi samymi problemami jak ja, ale ma już wypracowane skuteczne metody postępowania Szkolenia nagrywane z pracownikami urzędów, szkół, OPS, USC, ZGK, PUP i wodociągów, którzy dzielą się doświadczeniami i rozwiązaniami z dotychczasowej pracy
  • Szanują nas klientów i słuchają naszych potrzeb
  • Nagrane szkolenia powstają w oparciu o dogłębne badanie rynku -w oparciu o tysiące rozmów z pracownikami urzędów, szkół, OPS, USC, ZGK, PUP i wodociągów


Private Corporate Consulting Sp. z o.o. jest właścicielem dwóch marek

1. PCCPORADA w ramach której realizujemy dwie usługi:

a) Porady i konsultacje bezpośrednie w czasie rzeczywistym. Klienci nie muszą już czekać na termin szkolenia. Otrzymują nieograniczony dostęp do konsultacji z wybranym przez siebie ekspertem. Ponadto w ramach tej usługi klienci mają do dyspozycji: wzory dokumentów przydatne w codziennej pracy; zebrane w jednym miejscu wyroki sądów, którymi klienci mogą się wesprzeć w trakcie rozpatrywania swoich postępowań; forum wymiany doświadczeń moderowane przez naszego eksperta; ciekawe porady wideo, wideo instrukcje; wybrane i opisane najciekawsze przypadki.

b) Nagrane wideoszkolenia. Wideoszkolenia nagrywamy w oparciu o przygotowane programy szkoleń. Rozwiązanie to idealnie odpowiada na zapotrzebowanie klientów, którzy potrzebują dostępu do wiedzy w czasie kiedy nie ma szkolenia. Dodatkowym atutem tej formy przekazywania wiedzy jest dostęp o dowolnej porze dnia. Klient sam decyduje kiedy ogląda nagranie.


2. PCCPOLAND w ramach której realizujemy:

Szkolenia i wideoszkolenia. Programy naszych szkoleń bezpośrednio odzwierciedlają zapotrzebowania naszych klientów. Przygotowane są w oparciu o dogłębne badanie rynku.